KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13925233
nr 1392 5233
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Stämpelsignerad, Svampstilleben, med dedikation. Motivet: 19,5x29,5, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:42:57
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund